O Firmie

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą firmę, która wykonuje zakres usług techniki chłodniczej oraz klimatyzacji. KMP s.c działa na polskim rynku od wielu lat. Oferowane przez nas rozwiązania techniki chłodniczej oraz klimatyzacji charakteryzują się wysoką i sprawdzoną niezawodnością. Nasze usługi świadczyliśmy w jednych z większych firm i instytucjach w województwie dolnośląskim ( obsługa gabinetów medycznych, marketów i supermarketów oraz czołowych poskich firm produkujących żywność).

Mamy za sobą lata doświadczeń, które procentują przy każdym powierzanym nam projekcie. Naszą domeną jest sumienność, pracowitość, terminowość, co potwierdzają liczne listy referencyjne. Zespół tworzący KMP Technika Chłodnicza składa się z wykwalifikowanych pracowników, dla których praca to przyjemność, co przekłada się na jakość wykonywanych usług.

Powierzone nam zadania są wykonywane z największą dokładnością przez naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że budowany przez lata wizerunek firmy będzie Państwu kojarzył się z porządkiem, bezawaryjnością oraz wysokim poziomem wykonywanych usług. Nasz usługi świadczymy na terenie całej Polski.


Kamil Habowski, Polak Paweł
Zarząd


Historia firmy


Firma KMP Technika Chłodnicza rozpoczęła swoją działalność jako jednoosobowy podmiot gospodarczy. W maju 2006 roku przekształciła się w dwuosobową spółkę cywilną.
W czerwcu już jako KMP Technika Chłodnicza s.c. nasza firma została autoryzowanym instalatorem urządzeń i systemów produkcji Mitsubishi Heavy Industries LTD. Od tej chwili budujemy naszą pozycję jako czołowy instalator urządzeń klimatyzacyjnych marki Mitsubishi na Dolnym Śląsku.

Pomimo nabytej przez nas wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji staramy się ciągle doskonalić swoje umiejętności, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Nasi partnerzy

  • KMP - technika chlodnicza. Montaz i obsluga serwisowa instalacji chlodniczych i klimatyzacyjnych. Od wielu lat dzialamy w branzy chlodnictwo i klimatyzacja. Jestesmy autoryzowanym instalatorem urzadzen i systemów produkcji Mitsubishi Heavy Industries LTD. W naszej ofercie znajduje sie klimatyzacja i wentylacja renomowanych firm m.in. Mitsubishi Heavy Industries LTD.
  • Klimatyzacja stwarza warunki, w których czlowiek czuje sie lepiej. To dzieki klimatyzacji mozemy cieszyc sie odpowiednia temperatura i wilgotnoscia przy zachowaniu zdrowego i swiezego powietrza. Klimatyzacja pozwala osiagnac to bez przeciagów i halasu.